Македонски | Shqip | English |

Opel Astra

Се продава од: bosko 04 јан. 22:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
opel astra 2006 god novi zimski gumi registrirana cela godina so 6 brzini 1.7 cenata ne e fiksna moze zamena samo za bmw
Нема посетени огласи
Кон почеток