Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic 1.9 CENA PO DOGOVOR

Се продава од: Lazar 19 авг. 16:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Scenic
1900 kubika. 88 kv. Full oprema. 7 sedista.i al bandasi so novi letni gumi.Redovno servisirana vo odlicna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток