Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic 1.9

Се продава од: Stefan 07 фев. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Scenic
1900 kubika. 88 kv. Ful oprema. 7 sedista.i al bandasi so novi letni gumi.
Нема посетени огласи
Кон почеток