Македонски | Shqip | English |

TOYOTA YARIS -06 1.4 D-4D 90PS

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 26 јан. 15:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Yaris
Се продава TOYOTA YARIS '2006 1.4 D-4D 90PS

Од опрема поседува:

Филтер за честички
Имобилизатор
Магленки
Палење со START/STOP копче
Борд компјутер
Климатроник
Централно заклучување
Електрика на прозори
Електрика на ретровизори
Фабричко радио со навгација
Команди на волан
ABS
ESP
airbag

Нов увоз од Холандија со платени давачки до регестрација
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да го посетите нашиот плац во с.Кадрифаково – Штип
Најдобрите и најповолни возила само во АутоНико повелете

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток