Македонски | Shqip | English |

VW Passat 4 motion

Се продава од: Ристе 27 фев. 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.520 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 850 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Возилото е во одлична состојба, со поминати 203000км, увезено од франција.
Регистрирано до 02.2020
Нема посетени огласи
Кон почеток