Македонски | Shqip | English |

VW Sharan 1.9 TDI 116ks

Се продава од: Marina 05 мај 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Sharan
Se prodava VW Sharan 1.9 TDI 116ks 2002 godina.
Od oprema poseduva:
-ABS
-Tempomat
-Centralno zaklucuvanje
-Podesuvanje na volan
-Klimatronik
Sharanot ima pominato 220000 REALNI kilometri mozna e proverka vo koj bilo servis.
Registriran so zelen karton i gi poseduva site 7 sedista.
Нема посетени огласи
Кон почеток