Македонски | Shqip | English |

Zastava 101 skala 55

Се продава од: Saso 15 мај 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1991
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Zastava
Модел: 101
Registrirana vo ispravna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток