Македонски | Shqip | English |

PROMO CENA NA APRILIA SR 50R VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 26 јун. 10:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 4.530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 090 ЕУР   2 350 ЕУР

Локација: Неготино
Марка: Aprilia
Модел: RS
APRILIA SR50 🔴

▪️ ПРОМОТИВНО : 2.090 еур ✅

▪️ Кредитирање на 18 рати, само со лич карта и извод од банка ✅

ГСГ КОМПАНИ ДОО
Неготино
☎️075/420-055

*Аплицирање за Кредит во ГСГ Компани , со рок на одплата до 72 рати ...

*Бесплатна достава на скутерот...

*Повелете - Посетете не ...

FACEBOOK : Moto Centar GSG COMPANY
Нема посетени огласи
Кон почеток