Македонски | Shqip | English |

HAMACHI KRS 150 VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 26 јун. 10:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2018
Локација: Неготино
Моторцикли : Крос/Ендуро
Марка: Друга марка
Модел: Hamachi
HAMACHI KRS 150 ✅

▪️Зафатнина на моторот: 149 cm³ ✅
▪️Максимална снага: 9.2 kw / 8500 rpm ✅
▪️ Пренос: Ланец ✅
▪️Тежина: 106 кг ✅

♦️ Промо цена : 990 еур ✅

▪️Отплата до 18 рати само со лична карта , одобрување за 15 мин ✅✅✅

ГСГ Компани доо
☎️075/420-055

Facebook : Motocentar GSG Company
Нема посетени огласи
Кон почеток