Македонски | Shqip | English |

NOVI SKUTERI PEDA VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 15 мај 02:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2016
Локација: Неготино
Моторцикли : Скутер
Марка: Друга марка
Модел: Drug Model
Новите модели од италијанскиот бренд PEDA MOTOR сега достапни и кај нас
Нови Е4 мотори и потрошувачка од 2.5l/100km

Peda R8 - 1.090 eur
Peda ET - 1.190 eur
Peda Rocket - 1.290 eur

Гаранција 24 месеци без ограничување во км !

▪️ Промотивни цени !
▪️ Кацига: Гратис

Кредитирање до 18 рати , само со лична карта ✔

▪️ Бесплатна достава до дома !

ГСГ КОМПАНИ ДОО
075 / 420 - 055

Facebook : MOTO Centar GSG Company
Нема посетени огласи
Кон почеток