Македонски | Shqip | English |

NOVI SKUTERI VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 26 јун. 10:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2014
Локација: Неготино
Моторцикли : Скутер
Марка: Suzuki
Модел: Drug model
*Најновите модели на скутери во ГСГ Компани ...

*Плаќање на 18 рати само со лична карта и извод од банка ...

*Бесплатна достава ...

*Повелете - Посетете не ...

*ГСГ Компани доо*
Адреса: М.Тито 123 Неготино
075/420-055

FB : MOTO CENTAR GSG COMPANY

http://www.facebook.com/pages/GSG-COMPANY/36304464

Нема посетени огласи
Кон почеток