Македонски | Shqip | English |

Delovi za Man Euro2 i Scania 2

Се продава од: dimitar 22 јан. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Резервни делови
Bregasta od skanija 400 /124 Glavi delovi od Kabina Deferincial za Skanija so dobosi Deferincijal za Man so dobosi Rezervoari od 600 litr Prednica za Man so diskovi Prednica za Skania so dobosi Aluminski bandasi i dr delovi
Нема посетени огласи
Кон почеток