Македонски | Shqip | English |

Solo kamioni

Се продава од: Сашко 22 јан. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
КАМИОНИТЕ СЕ РЕГИСТРИРАНИ И ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА*
ЦЕНА ПО ДОГОВОР*
ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ-078375647
Нема посетени огласи
Кон почеток