Македонски | Shqip | English |

Citroen Jumper so ladilnik

Се продава од: Ljube 16 мај 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-   12 000 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Citroen
Модел: Jumper
2008 godina, registrirano cela godina, 3000sm2,
Нема посетени огласи
Кон почеток