Македонски | Shqip | English |

VW Transporter 3

Се продава од: Коцо 10 мај 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volkswagen
Модел: Transporter
Volkswagen T3 1,6 дизел, година на производство 1982, цена по договор.
Контакт: Коцо 077581563
Нема посетени огласи
Кон почеток