Македонски | Shqip | English |

Polovni kamioni

Се продава од: MIsko 28 мај 14:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: Drug model
Firmata Emsa Sped prodava 10 kamino na Bugarski i 2 na Makedonski registracii, moznost za plakanje so i bez ucestvo i isplata so rabota .
Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток