Македонски | Shqip | English |

Zemjodelski masini

Оглас од претпријатие. Се продава од: ДПЗ ДУБРОВО 02 мај 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Друго
Се продаваат земјоделски машини и алатки. Можат да се видат на нашиот плац кој се наоѓа во близина на Неготино, во село Дуброво. За повеќе информации обратете се на 071388833 кај Гоце.
Нема посетени огласи
Кон почеток