Македонски | Shqip | English |

MOTOR ZA NAVODNUVANJE Lombardini

Се продава од: Мотор 07 мај 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Мотокултиватори
Продавам мотор за наводнување. Моторот е во одлична состојба и многу малку троши F - 70
Нема посетени огласи
Кон почеток