Македонски | Shqip | English |

ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 20 јан. 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Приклучни машини
Драги наши земјоделци 👨‍🌾👩‍🌾📣

Искористете ја можноста и аплицирајте за набавка на земјоделска механизација, како и останати земјоделски машини/материјални средства за земјоделските стопанства 🌾🐄 преку ИПАРД Програмата 2014-2020.

➡️ Ратарство (прскалки, плугови, сеалки, тањирачи, сетвоспремачи, ѓубрерастурачи, машини за садење и берба, преси за сено, системи за наводнување...)
➡️ Овоштарство (атомизери, мулчери, ножици, меѓуредни фрези...)
➡️ Сточарство (млинови ,миксери, разна опрема...)
➡️ Транспорт (тракторски приколки, платформи, приколки за арско ѓубре..).

и уште многу друго !!!

Нашиот стручен тим, со искуство и проекти зад него, ќе Ви помогне максимално, за успешно аплицирање на оваа мерка 👍

Јавете се на 075/420-055, напишете ни порака на нашата fb страна или едноставно посетете не. Гарантирано ќе ја добиете најпрофесионалната услуга 🥇 и најдобрите производи🔝.

Ве очекуваме!

НАПОМЕНА: Огласот трае до 09.02.2019. Затоа побрзајте 🏃‍♂️🏃‍♀️.
Нема посетени огласи
Кон почеток