Македонски | Shqip | English |

Traktor Ferguson pali vozi Cena po Dog

Се продава од: Pane Bogoev 30 апр. 21:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Трактори
Марка: Massey Ferguson
Модел: Drug model
Se prodava traktor Ferguson 42konja pali vozi. Traktorot e vo odlicna sostojba ima nov akomulator 1 mesec, novi zadni gumi mozete da poglednete.42 konja e traktorot.
Нема посетени огласи
Кон почеток