Македонски | Shqip | English |

AKCIJA NA TAFE 42DI

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 02 мај 18:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 18.870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 700 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Трактори
Марка: Tafe
Модел: 42Di

TAFE 42DI EUIII е нов, посовремен модел на добро познатиот TAFE42DI. Ги задоволува ЕУРО 3 регулативите, а го задржува високиот квалитет и едноставноста на својот предходник.ГСГ КОМПАНИ ДОО
М.Тито 123
Неготино
075420055
Нема посетени огласи
Кон почеток