Македонски | Shqip | English |

TRAKTORI JOHN DEERE POVRATOK DO 75% VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 02 мај 18:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Трактори
*ГСГ КОМПАНИ-НЕГОТИНО , овластен дилер за Трактори од програмата на JOHN DEERE ...

*JOHN DEERE 5042C - 42 KS
*JOHN DEERE 5045D - 45 KS

*Започна популарната 50:50 програма за доставување на барања за користење на средства од РУРАКНИОТ РАЗВОЈ за
финансиска поддршка за 2015 год.

*Аплицирање за Трактори и Зем.механизација со враќање на средства од 50%-75% .

*ПОСРЕДУВАМЕ во обезбедување на Најповолни кредити од Земјоделскиот Кредитен Фонд со Каматна стапка од 2% годишно , со Грејс период до 12 мес , и рок на плаќање до 7 год.

*Исто така посредување во пополнување на Документите и истите ги праќаме по пошта низ цела држава.

*Бесплатна достава на вашиот Трактор (Франко Купец) , во цела Држава ...

*моб.075-420-077 ; 075 420 055
*email: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток