Македонски | Shqip | English |

TRAKTORI SAME VRAKANJE NA SREDSTVA DO 100% VO GSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: ГСГ Компани 02 мај 18:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Возила : Трактори
*ГСГ Компани доо Неготино , овластен дилер за Трактори од програмата на *SAME - ITALY* od 39ks до 150ks...

SAME TIGER
SAME SOLARIS
SAME FRUTETO

*Започна популарната 50:50 програма за доставување на барања за користење на средства од Националната програма за рурарелен развој за 2016 год.

*Аплицирање за Трактори и Зем.механизација со враќање на средства од 50%-75% .

-Tехнички карактеристики*

-мотор-4 цилиндри,турбо полнач,ЕУРО 3*
-водено ладење*
-сув филтер за воздух со сигурносна влошка*
-менувач синхронизиран со 12+12 брзини*
-електро хидраулична блокада на преден и заден диференцијал*
-хидростатски управувач*
-два излеза за хидраулика со брзи спојки*
-заштитен рол бар*
-кабина со греење и вентилирање*
-погон 4х4*

*ПОСРЕДУВАМЕ во обезбедување на Најповолни кредити од Земјоделскиот Кредитен Фонд со Каматна стапка од 2% годишно , со Грејс период до 12 мес , и рок на плаќање до 7 год.

*Исто така посредување во пополнување на Документите и истите ги праќаме по пошта низ цела држава.

*Бесплатна достава на вашиот Трактор (Франко Купец) , во цела Држава ...

*моб.075-420-077 ; 075 420 055
*email: [email protected]

http://www.facebook.com/GSG-COMPANY

Нема посетени огласи
Кон почеток