Македонски | Shqip | English |

Plac so kuka vo Negotino

Се продава од: Сандра Ристовска 12 фев. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 7
Адреса: Ѓорги Димитров Вешката 3
Површина: 430 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Друго
Локација: Неготино
Се продава плац со куќа во Неготино. Локација над Новата детска градинка, на околу 7 минути од центарот на градот. Плацот е со површина од 430 м2, а куќата е на еден спрат со приземје. Приземје 3 соби, спрат 4 соби.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток