Македонски | Shqip | English |

Idealna lokacija za izgradba na benziska pumpa

Се продава од: Viktor 19 авг. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Неготино - Дуброво
Локација: Неготино
Се продава земјиште покрај автопатот Неготино - Гевгелија. Со идеална локација за изградба на бензинска пумпа, мотел, паркинг, камп и сл.
Делот покрај автопатот е во должина од ~ 400m.
Нема посетени огласи
Кон почеток