Македонски | Shqip | English |

Lozje

Се продава од: Mare 10 мај 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 2700 m2
Локација: Неготино
Se prodava lozje Vranec 2700m2 vo mestoto Crvenika (Kurijski pat) vo Negotino. Lozjeto do sega e izraboteno i e pod voda. Cena po dogovor.
077-696-587
078-219-407
Нема посетени огласи
Кон почеток