Македонски | Shqip | English |

Nivi vo s. Pepliste

Се продава од: Svetlana 13 мај 22:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: с. Пепелиште
Локација: Неготино
Се продаваат две ниви во с. Пепелиште.
Реон Крива 12 декари и Чука 10 декари.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток