Македонски | Shqip | English |

PLAC NEGOTINO NA SAM AVTOPAT

Оглас од претпријатие. Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 авг. 14:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Површина: 30150 m2
За живеалиштето: Вода, Струја, Плац, Дозвола за градење
Локација: Неготино
Недвижност во Неготино
• Вкупна површина од 3,15 хектари градежно земјиште.
• Можност за продажба, долгорочен закуп или built-to-suit опција.
• Постоечки ДУП (Г2) спремно за градба, процент на изграденост 72%
• Сопствена трафостаница 50 kW со можност за зголемување на капацитетот.
• Приклучок за вода од сопствен бунар.
• 50 тонска камионска вага.
• Директен пристап од регионален пат.
• Сопствен паркинг.
Negotino property details
• Total area of 3,15 hectares construction land.
• Possibility for sale, long-term lease or build-to-suit option.
• Detailed plan for G2 use, ready for construction, percentage for building 72%
• Private substation 50 kW with possibility for increase.
• Water supply from own well.
• 50 tonnes truck weighbridge.
• Direct access from regional road.
• Private parking
Нема посетени огласи
Кон почеток