Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy s8

Се продава од: Elena 10 мај 23:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 МКД

Локација: Охрид
Марка: Samsung
Модел: Galaxy S8
e ispraven mala puknatina na ekranot ne smeta pri rabota ne se primetuva si raboti se kako sto treba koristen e 8 meseci 10 000 denari
Нема посетени огласи
Кон почеток