Македонски | Shqip | English |

Masina za proizvodstvo i secenje mermer

Се продава од: Ines Jusufoska Вчера 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Производи : Индустриски машини и алати
Се продаваат машини за сечење мермер и гранит, пантограф и полирка-лактарица.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток