Македонски | Shqip | English |

Snimanje so dron

Се продава од: Тетреб продукција 16 мај 17:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Услуги : Друго
Снимање и фотографирање од воздух со професионалниот дрон на DJI Phantom 4 до 4к резолуција.
- Снимања од воздух на секаков вид настани
- Пренос во живо на Facebook или YouTube

Видео и фото материјалите можат да се предадат необработени или обработени од наша страна.

Исто така ги нудиме и следните услуги:
- Снимање на видео спотови, реклами и свадби.
- Изработка на промотивни корпоративни видеа за компании.
- Професионални фотосесии.
- Прикажување на 3д модели во видео.
- Снимање и фотографирање од земја со професионалната спортска камера на GoPro Hero 7 Black.
- Изработка на timelapse, hyperlapse и видеа во slow motion до 240 фрејма во секунда.
- Професионално и креативно монтирање на Вашите видео материјали.

Доживејте една нова перспектива со нас.

Погледнете ги нашите непрофитни видеа и фотографии:
https://www.facebook.com/tetrebprodukcija
https://www.youtube.com/user/tetrebcam

071 819 507 - Игор
Нема посетени огласи
Кон почеток