Македонски | Shqip | English |

Kujnski elementi

Се продава од: Vase Vrangaloska 21 јул. 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Охрид
Опрема : Кујнски мебел и опрема
Итно се продава кујна, медијапан, високо-квалитетно изработена, со вграден електричен шпорет (комбиниралн со плин), умивалник и фрижидер. Може и одвоено, само кујнските елементи без вградените уреди, или обратно. Цената на кујнските елементи, без електричните уреди е 250 евра, додека се заедно со вградените елементи( шпорет, фрижидер) е 400 евра
Нема посетени огласи
Кон почеток