Македонски | Shqip | English |

Kamin Diplomat 21B

Се продава од: Angele 18 септ. 08:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

600 ЕУР   700 ЕУР

Локација: Охрид
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Skladova Tehnika Diplomat 21B
• Камин за централно греење кој може да користи дрво
• Боја Црна
• Тежина: 217 Kg
• Надворешни димензии: 1015x665x2250mm
• Номинална моќ на греење:18 KW
• Макс. моќ на греење: 32KW
• Топлински излез на вода 18 KW Топлински излез во простор 11 KW
• Излез на димни гасови: 120 mm
• Капацитет на загревање m3: 290-350
• Капацитет на загревање m2: 108-115
• котел 22л
• Енергетска ефикасност:80 (%)
Tel:070391000
Нема посетени огласи
Кон почеток