Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S7 egde

Се продава од: Atanas Вчера 01:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 2.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР

Локација: Охрид
Марка: Samsung
Модел: Galaxy S7 edge
Prodavam Samsung Galaxy s7 egde zlaten so garancija do maj mesec... kupen e vo Vip pred godina ipol... zacuvan so maski od dvete strani... Telefonot e kako nov...
Cena 350 €
Нема посетени огласи
Кон почеток