Македонски | Shqip | English |

Canon 600D

Се продава од: Jovan 19 авг. 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 3.460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

450 ЕУР

Локација: Охрид
Производи : Фотоапарати и додатоци
Se prodava Canon 600D zaedno so
kit objektiv Canon EF-S 18–55mm lens f/3.5–5.6,
torba,
memoriska karticka 16GM
i uste eden Canon objektiv 35mm f/2.0
Нема посетени огласи
Кон почеток