Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor 250m2 vo Ohrid

Се продава од: Dimitar 16 фев. 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

30 000 ЕУР

Адреса: с. Долно Лакочереј
Површина: 250 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Се продава деловен простор 250m2 во село Долно Лакочереј на сред село, легализирано со сите документи, може да се погледне во секое време.
Нема посетени огласи
Кон почеток