Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor moze i za izdavanje

Се продава од: Jusufoski Abdula- Dule Monter 21 јун. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 000 ЕУР

Адреса: ул. Богомилска бр. 134
Површина: 100 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Деловниот простор се наоѓа на ул. Богомилска бр.134 во вкупна квадратура од 100 м2 истиот може да се користи за разни намени.
Нема посетени огласи
Кон почеток