Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Ohrid

Се продава од: Jusufoski Abdula- Dule Monter 21 јун. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 000 ЕУР

Адреса: ул. Бул. Туристичка бр. 97
Површина: 270 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Деловниот простор се наоѓа на ул. Бул. Туристичка бр.97,наспроти хотел Дончо,со вкупна квадратура 270 м2 и истиот е поделен на три делови.
Нема посетени огласи
Кон почеток