Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor

Се продава од: Jusufoski Abdula- Dule Monter 21 јун. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 200 ЕУР

Локација: Охрид
Простории : Друго
Деловниот простор се наоѓа на ул. Партизанска наспроти хотел Дипломат, со вкупна квадрастура cca 250 м2 истиот може да се користи за продажен салон, ресторант и др. По желба на клиентот може да се прегради на делови со помали квадратури.
Нема посетени огласи
Кон почеток