Македонски | Shqip | English |

Delovni prostorii vo Ohrid

Се продава од: Ines Jusufoska 15 авг. 20:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Ул.Егејска
Површина: 563 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Се продаваат деловни простории во Охрид на повеќе локации по поволни цени.
Деловниот простор во описот се наоѓа на улица Егејска со површина од 563м2.
За повеќе информации јавете се на 078 271 611
Нема посетени огласи
Кон почеток