Македонски | Shqip | English |

Objekt so dvor za kuka ili del prostor vo Ohrid

Се продава од: Никола 03 мај 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Простории : Друго
Се продава објект со дворно место на ул. "Гоце Делчев"- 89 наспроти "Дон маркет" со излез на улица, педесет метра до вториот чинар
Нема посетени огласи
Кон почеток