Македонски | Shqip | English |

Se izdava kafic na bregot na Ohridsko Ezero

Се продава од: Румена 02 мај 19:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 000 ЕУР

Локација: Охрид
Простории : Друго
Се издава целосно опремен кафич на брегот на Охридското езеро
Нема посетени огласи
Кон почеток