Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kafic vo Ohrid

Се продава од: Горан 23 мај 23:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Простории : Друго
Се изнајмува целосно опремен кафич на самиот брег на Охридското езеро. Има можност за договор за цената
Нема посетени огласи
Кон почеток