Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR KAJ HOTEL RIVIERA

Се продава од: Крсте 19 авг. 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

66 000 ЕУР

Адреса: Кузман Јосифоски Питу
Површина: 31 m2
Локација: Охрид
Простории : Дуќани и Трафики
Продавам деловен простор (31м2 на приземје) во центар на Охрид веднаш до кафе-бар “Мохито“ (наспроти Стопанска Банка) во непосредна близина на хотел “Ривиера“.
Нема посетени огласи
Кон почеток