Македонски | Shqip | English |

Dukan od 250m2 vo Ohrid

Се продава од: Goran 19 авг. 23:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 250 m2
Локација: Охрид
Простории : Дуќани и Трафики
Dukukanot e vo zgrada
Vo prizemje
Нема посетени огласи
Кон почеток