Македонски | Shqip | English |

Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini

Се продава од: Nikola 15 септ. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Производи : Индустриски машини и алати
Se prodava nova komplet oprema (masina i friteza) za proizvodstvo na grisini.
Za povekje info na tel 072232000 i viber 075232000
Нема посетени огласи
Кон почеток