Македонски | Shqip | English |

VRSIME PREVOZ NA RABOTNI MASHINI

Оглас од претпријатие. Се продава од: ZAÇE TRANSPORT Вчера 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Услуги : Транспорт/Превоз и Ископ
VRSIME PREVOZ NA RABOTNI MASHINI TESKI MASINI GABARITNA ROBA KAMIJONI I DRUGO DO 90 TONA VO MAKEDONİJA I MEGU NARODEN TRANSPORT
Нема посетени огласи
Кон почеток