Македонски | Shqip | English |

Germanski spic za parenje

Се продава од: Димче 19 септ. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Миленичиња : Кучиња
Се бара женка за парење со германски шпиц (средна големина).
Нема посетени огласи
Кон почеток