Македонски | Shqip | English |

Presa za noze

Се продава од: Koki 19 авг. 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Опрема : Фитнес/Вежбање
Се продава преса за нозе TechnoGym.
Седиште на електронско подесување, користена краток период во приватна, домашна теретана.
Нема посетени огласи
Кон почеток