Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 avantgarde

Се продава од: Zlate 12 јул. 20:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 000 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Mercedesot e donesen od Germanija so vozenje registriran na makedonski tablici
Avantgarde full oprema

BEZ zameni
075562014
Нема посетени огласи
Кон почеток